Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenéři info

josef.jpgJosef "Joska" Jaromiš - Pepa má za sebou už několik turnajů. V prvních turnajích patřil mezi jasné outsidery, ale postupem času se vytrénoval do velice nepříjemného soupeře. Pod jeho rukami prošly kluby CHelsea, Anglie a naposledy Německo. Nyní bude Pepa vést opět Chelsea s ročníkem 1990. Pepa ví, že je mnohými stále brán jako slabší článek a právě proto prý do nového turnaje vstupuje s velkými ambicemi.

 

 

 

 

dejv.jpgDavid "Dejv" Kulhan - Dejv je brán jako kouč vyznávajicí velice moderní ofenzivní styl, ale do podvědomí se spíše zapsal jako věčný smolař, který nedokáže zvítězit v zápase, který se vyvýjí v jeho prospěch. David je velký milovník Barcelony a Španělského národního týmu a u obou těchto mančaftů už plnil roli trenéra. Nicméně v obou případech se mu nevedlo jak by se u těchto klubů očekávalo. Teď do nového turnaje vstupuje David znovu s Barcou a v ní bude koučovat výběr ročníku 1987, velice silný ročník. David ještě před "španělskou" štací vedl reprezentaci Brazílie.

 

 

 

vitek.jpgVít "Pici" Hrdlička - Pici je už velezkušený kouč, který má zasebou řadu úspěchů. Z předešlých turnajů odcházel vždy nejhůře na 2. místě a i tentokrát se bude očekávat bitva o nejvyšší příčky s ročníkem 1981 v týmu Lyonu. Pici ve svém prvním angažmá vedl Portugalsko, ale turnaj se nedokončil. Další působiště bylo u římského AS se kterým slavil titul v turnaji Club Cup a poslední štace byla u Francie, která v soutěži World Tournament získala stříbrné medaile. Pici není nikterakt otevřený a ofenzivní trenér, ale je to velikánský taktik a také vítězný typ.

 

 

mara.jpgMarek "Koudis" Prislupský - Mára je maldší bratr již všem známeho kouče Honzy Prislupského. O Markovi kolují zvěsti, že by mohl být do budoucna lídrem mezi trenéry a už ve svém prvním turnaji má vysoké ambice. Vyznává ofenzivní styl a myslím, že ostatní soupeři musí brát tohoto benjamínka velice vážně. Navíc Márek dostal jako své první angažmá ročník 1986, který bude koučovat v Neapoli.

 

 

 

 

 

189298_1571934105319_1444517877_31190437_2648492_a.jpgRoman "Sitky" Stejskal - Sitky je už také velice profláknutý kouč vyznávajicí hru ze zabezpečené obrany s rychlým přechodem do útoku. Stejně jako Pici i tento kouč neskončil žádný z již odehraných turnajů na jiné než-li stříbrné pozici. Nejprve koučoval Českou reprezentaci v nedohraném turnaji. Pak následovalo 2. místo s Bayernem Mnichov v Club Cupu a zlato v nedávno skončeném World Tournamentu s Nizozemskem, se kterým dokonce dokázal neprohrát po celý turnaj. Sitky je známý tím, že velice rád experimentuje se sestavou a dává si velké výzvy s výběrem hráčů či týmů. Tentokráte předním stojí výzva vést ročník 1984 v zámořském klubu L.A. Galaxy. Ambice na zisk druhého zlata po sobě jsou obrovské přestože Chile není uplně věhlasný klub, ale kvalitu rozhodně má a jeho hráči hrají v předních světových ligách .

 

 

adam.jpgAdam Kučera - Adam převzal od Kenika statut nejmladší trenér. Je to další z nováčků a další velká neznámá. Kolují spekulace, že Adam vyznává ofenzivní a moderní styl což je logické po přihlédnutí k jeho mladému věku. Jako první trenérskou štaci si vybral Brazílii, která také vyznává především ofenzivu. Adam se netají svou velkou oblibou k hráči Davidu Luizovi, kterého ale jako první angažmá trenovat nebude, povede totiž nejmladší ročník 1991 v Dortmundu. Adam by mohl být černým koněm tohoto turnaje.

 

 

 

 

vojta.jpgVojta Tomek - Poslední z nováčků je Vojta, který bude dělat trenéra ročníku 1988, který si dal do AC Milán. Je to velice silný ročník, se kterým může tento trenérský novic dokráčet dost daleko. Uvidíme jak se nakonec bude Vojtovi v turnaji dařit, každopádně ambice má vysoké.

 

 

 

 

 

 

 

rusz.jpgLadislav "Ruszinho" Ruszó - Láďa je už také protřelý trenér se spoustou zkušeností. Jako jediný ze všech trenéru se může chlubit tím, že trénoval obě nejjasnější hvězdy současné kopané a to Messiho a Ronalda. Nejprve vedl Real Madrid a naposledy Argentinu.Momentálně je na lavičce Realu Madrid s ročníkem 1985, což je především do útoku velice silný ročník. Ladislav tedy opět povede Ronalda a tentokrát už nechce okupovat přední pozice spodku tabulky a v novém systému, kterým se bude turnaj odehrávat, dokonce pomýšlí i na 3. místo.

 

 

pipo.jpgFilip "Pipo" Dobiášek - Velice nevyzpitatelný kouč to je Pipo. Má velice střídavé výkony. Jednou hraje jako by byl meporazitelný a další zápas je zralý na ručník. Teď se sním ale bude muset určitě naplno počítat. Má silný ročník 1989 v Manchestru City.Dříve vedl reprezetaci Španělska a mimo jiné vedl také Manchester City se kterým získal 3. místo v Club Cupu. Naposledy koučoval Anglii kde se naplno ukázala jeho střídavá forma, měnící se zápas od zápasu. Uvidíme jak se připravý na tento turnaj.

 

 

kenik.jpgJan "Kenik" Prislupský - Honza je jedním z největších aspirantů na titul v tomto turnaji. Už od úvodního turnaje se ukazuje jako nejtechničtější kouč a vydrželo mu to až dodnes a naopak se ještě více zlepšil. První jeho štace byla na lavičce Francie.  Prošel také Tottenhamem se, kterým skončil těsně pod medailovými pozicemi a nedávno vedl Brazílii, se kterou už se dočkal stupně vítězů a to konkrétně třetího místa. Kenik je po technické stránce velice dobře vybavený a pokud to dokáže sladit dobře s obranou tak je hodně žhavým kandiidátem na celkový triumf. Upsal se ročníku 1983, který má v Juventusu a bude sním chtít dojít určitě co nejdále.